Najbliższe szkolenie


Szkolenia otwarte:

2012-02-23 Menedżer coachem

 

Partnerami Pro Optima i szkoleń na Kazimierzu są:

ARBO Interactiv

ARBOinteractive to Grupa działająca w obszarze internetu i nowych mediów, specjalizująca się przede wszystkim w reklamie internetowej. Tworzy ją kilkanaście brandów dedykowanych poszczególnym obszarom marketingu online, takim jak reklama display (sieci ARBOnetwork i BizOn media), reklama behawioralna (sieć behavia), wideo online (sieć V2Media), SEM (agencja LOGICSEARCH), reklama intekstowa (system SmartContext), reklama angażująca na Facebooku (Facebook NOW), reklama mobile i advergaming (agencja AdAhead), performance marketing (Goldbach Response), kreacja internetowa (agencja ADKING), kampanie na serwisach zagranicznych (Goldbach International), czy rozwiązania technologiczne (NewMedia Labs). Działalność w wielu dziedzinach marketingu umożliwia Grupie ARBOinteractive kompleksową obsługę działań reklamowych klienta w internecie.


Logo OpenKontakt
Największa Giełda Biznes Ofert jest platformą wymiany ofert dla podmiotów i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Logo_Handlowiec Generalczyk
Miesięcznik „Handlowiec” aspiruje do bycia swego rodzaju platformą dialogu i wymiany doświadczeń dla uczestników świata FMCG. Na naszych łamach wypowiadają się franczyzodawcy i franczyzobiorcy, dystrybutorzy, prezesi i menadżerowie koncernów spożywczych, analitycy firm badawczych oraz eksperci firm konsultingowo-szkoleniowych.
 
Logo_Inwestycje.pl
Portal Inwestycje.pl powstał z myslą o wszystkich, którzy cenią sobie wartość aktualnej informacji z dziedziny szeroko pojętych finansów oraz możliwości inwestycyjnych.

 
Logo_Newsspl
newss.pl to portal informacyjno - promocyjny. Jest źródłem informacji dziennikarskich dla mediów. Zajmuje się publikacją komunikatów prasowych oraz promocją działań współpracujących firm i instytucji.

 
Logo_Partner Handel
Portal biznesowy PartnerHandel.pl oferuje m.in. sekcje: ofert handlowych, ofert pracy, szkoleń, windykacji, artykułów szkoleniowych, aktualności oraz blok prezentujący informacje promocyjne z firm.

 
 
Logo_Marketingowiec.pl
Marketingowiec.pl to serwis stworzony dla pracowników marketingu i reklamy. Poprzez szereg możliwości jakie zapewnia część społecznościowa, portal jest pomocnym narzędziem w codziennej pracy, polem wymiany  wiedzy i doświadczenia praktyków.


Logo_SalesNews
Portal SalesNews troszczy się o edukację polskich menedżerów i specjalistów ds. sprzedaży i obsługi klienta.

Logo_JobExplorer
To internetowy portal pracy z aktualnymi ogłoszeniami zarówno dla absolwentów, jak i
specjalistów, menedżerów w różnorodnych branżach. Posiadamy oferty pracy w kraju i za granicą. Dostarczamy również bieżące informacje o krajowym rynku pracy.
 
Pro Optima - szkolenia, doradztwo, coaching
Pro Optima Sp. z o.o.

ul. Grzegórzecka 10B/205

31-530 Kraków

tel. +4812 397 79 51
fax. +48 12 378 35 52