Najbliższe szkolenie


Szkolenia otwarte:

2012-02-23 Menedżer coachem

Inteligencja emocjonalna w biznesie

W branży, w której pracujesz i na stanowisku jakim zajmujesz nieustannie wchodzisz w interakcje z innymi ludźmi: pracownikami, innymi menedżerami, klientami, kooperantami. Z jednych relacji jakie tworzysz jesteś zadowolony a z innych nie. Chciałbyś by były lepsze? W biznesie liczy się Twoja wiedza fachowa ale liczą się także kompetencje społeczne. Kluczową z nich jest inteligencja emocjonalna. Bez niej nawet największemu ekspertowi nie udaje się realizować celów, gdy jest skazany na współpracę z innymi.

Czy możesz o sobie powiedzieć, że zawsze panujesz nad emocjami swoimi i innych?

Może chcesz to zmienić: lepiej rozumieć i kierować emocjami?

To Inteligencja Emocjonalna umożliwia Ci budowanie i utrzymywanie produktywnych relacji z pracownikami czy klientami. Dzięki niej możesz osiągać sukces z zespołem, którym zarządzasz, współpracować z innymi dla realizacji zadań i celów firmowych. Dzięki niej możecie zdobywać i pielęgnować relację z klientami.

Inteligencję Emocjonalną można rozwijać, podobnie jak inne kompetencje społeczne. Czy chciałbyś zatem lepiej rozumieć świat emocji własnych i innych ludzi? Być bardziej świadomym tego co "dzieje" się gdy wchodzisz w kolejną ważną interakcję?

Chciałbyś kierować swoim zachowaniem a nie pozwolić by to emocje kierowały Tobą?

Jesteś zainteresowany szkoleniem z podnoszącym poziom Inteligencji Emocjonalnej?

Napisz do nas a przedstawimy Ci propozycję działań szkoleniowych, która pozwolą odkryć i rozwinąć poziom Inteligencji Emocjonalnej u Ciebie, w Twoim zespole.

Pro Optima - szkolenia, doradztwo, coaching
Pro Optima Sp. z o.o.

ul. Grzegórzecka 10B/205

31-530 Kraków

tel. +4812 397 79 51
fax. +48 12 378 35 52