Najbliższe szkolenie


Szkolenia otwarte:

2012-02-23 Menedżer coachem

Szkolenia kreatywność

W okresie gwałtownych zmian na rynku, agresywnych posunięć ze strony konkurencji dochodzi do sytuacji, w której dotychczasowe sposoby działań nie wystarczają. Konieczne jest stałe tworzenie i wykorzystywanie innowacji. By wypracowane rozwiązania w płaszczyźnie komunikacji z klientem, funkcjonowania zespołów miały charakter spektakularnych i jednocześnie skutecznych działań potrzebny jest świadomy i stały wysiłek.

Naturalny talent do zachowań twórczych wsparty treningiem umiejętności odpowiedzialnych za wysoki poziom kreatywności oraz dalszym wysiłkiem zapewniania warunków sprzyjających tworzeniu, weryfikacji i wdrażaniu opracowanych rozwiązań da pożądany efekt w postaci trwałej przewagi konkurencyjnej.

 

Kreatywność polega na odkrywaniu nieoczywistych związków między rzeczami lub pojęciami. Kreatywność polega także na tworzeniu sytuacji sprzyjajacej łamaniu konwenansów i wychodzenia poza schematy, w których funkcjonujemy a ktore są dla nas niewidocze. Czy aktualnie Twoja firma potrzebuje innowacji w sposobie działania? Jesli tak jakiej bardzo znaczącej zmiany oczekujesz? Niewielkiej czy takiej, która pozwoli uzyskać przewagę konkurencyjną?

Kiedy myślisz o sobie to czy możesz powiedzieć, że jesteś wystarczająco kreatywny?

A czy Twój zespół jest także twórczy?

Może brakuje im umiejętności wychodzenia poza schemat i tworzenia innowacji.

Kreatywność można rozwijać. Twórcze myślenie i rozwiązywanie problemów doskonalić. Szkolenia z kreatywności dostarczają technik pozwalających twórczo myśleć i zwiększają zdolność do poszukiwania i znajdowania rozwiązań nowej jakości.

Ty wiesz jak jest to potrzebne Twojej organizacji. Chczesz by Twoi ludzie byli bardziej twórczy i zamiast czekać wychodzili z inicjatywami. Prawda?

 

Napisz do nas a porozmawiamy o tym jak ziększyć poziom kreatywności w Twojej organizacji.

     

Pro Optima - szkolenia, doradztwo, coaching
Pro Optima Sp. z o.o.

ul. Grzegórzecka 10B/205

31-530 Kraków

tel. +4812 397 79 51
fax. +48 12 378 35 52