Najbliższe szkolenie


Szkolenia otwarte:

2012-02-23 Menedżer coachem

Motywowanie pracowników

Jesteś zmotywowany do realizacji celów firmowych ale czy są zmotywowani do tego także Twoi ludzie?

Dla większości współczesnych szefów wyzwaniem jest budowanie motywacji pracowników potrzebnej do realizacji celów. Czy także dla Ciebie?

Metody i techniki motywacji może brzmią interesująco ale często rozczarowują. Pieniądze choć powszechne i łatwe w dystrubucji działają w bardzo ograniczonym zakresie. Systemów motywacyjnych pracownicy się uczą i potrafią je wykorzystać do ostatniej złotówki ale jednocześnie cih motywacja wcale nie rośnie... . Doświadczyłeś już ograniczeń prostych rozwiązań?

Jedynym ogniwem motywacji, na który masz rzeczywisty wpływ jesteś Ty sam. To Ty, jako menedżer, w największym stopniu budujesz motywację i zaangażowanie lub wręcz odwrotnie.

Jak zatem Ty motywujesz? Intuicyjnie czy może zgodnie z którymś z popularnych kanonów i technik...

Czy wiesz jak robić to skuteczniej?

Weź udział w szkoleniu dotyczącym motywacji Menedżer coachem lub Od oceny do rozwoju i przekonaj się jak ty jako menedżer możesz wpłynąć na poziom zaangażowania Twoich ludzi.

Jeśli szukasz inspiracji do bycia lepszym szefem, takim, który motywuje nie przez pieniądze ale przez to kim jest, zapraszamy do kontaktu z nami. Napisz a zadzwonimy i porozmawiamy o Tym jak właśnie Ty możesz stać się szefem zarządzającym umysłami i sercami Twoich ludzi.

Pro Optima - szkolenia, doradztwo, coaching
Pro Optima Sp. z o.o.

ul. Grzegórzecka 10B/205

31-530 Kraków

tel. +4812 397 79 51
fax. +48 12 378 35 52